INFORMACJE DOTYCZĄCE INAUGURACJI
NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2015/16
- Klasy I LO i I ZSZ przychodzą do szkoły w dniu 1 września na godz. 11.30 i według harmonogramu klas
wywieszonego przy wejściu do szkoły spotykają się ze swoimi Wychowawcami
- o godz. 11.45 uczniowie wszystkich klas LO I ZSZ rozpoczynają w szkolnej kaplicy
przygotowanie liturgiczne
- o godz. 12.00 UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO
- po Mszy św. uczniowie w klasach spotykają się ze swoim Wychowawcami celem przekazania stosownych informacji
W piątek 4 września o godzinie 17.30 odbędzie się spotkanie Rodziców
uczniów klas pierwszych LO i ZSZ z Dyrektorem Szkoły, następnie z Wychowawcami w klasach.
Rodzice uczniów klas II i III w tym samym dniu o godz. 18.00 mają zebranie z Wychowawcami w klasach.
17.00 - Spotkanie rodziców osób mieszkających w internacie
z dyrektorem internatu (sala B 201)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ORAZ
WYJAZDU INTEGRACYJNEGO DLA KLAS PIERWSZYCH LO
W dniach 7-8 września br. (poniedziałek-wtorek) uczniowie klasy I LO
będą uczestniczyć w tzw. "dniach integracji". Szczegóły zostaną podane na spotkaniu z wychowawcami klas
DNIA INTEGRACYJNEGO DLA KLAS PIERWSZYCH ZSZ
W dniu 3 września br. (czwartek) uczniowie klasy I ZSZ
będą uczestniczyć w tzw. "dniu integracji" na terenie Ośrodka. Szczegóły zostaną podane na spotkaniu
z wychowawcą klasy