Uwaga
  • Folder nie istnieje lub nie zawiera plików graficznych

 

Patronalną Uroczystość Księzy Salezjanów oraz naszego Ośrodka, uczciliśmy w dniu 24 maja br. podczas Mszy św,. której przewodniczył Misjonarz z Nigerii - ks. Krzysztof Niżniak-

salezjanin. Wskazując na Matkę Jezusa, piękną i czystą Niewiastę, przypomniał nam, że nasza obeność tutaj - zarówno Salezjanów jak całej społecznośći szkolnej - to dzieło Maryi Wspomożycielki Wiernych. Zobacz fragmenty Mszy

 
Czerwiec 2026
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Logowanie