Uwaga
  • Folder nie istnieje lub nie zawiera plików graficznych

     W dniu 19.03.2014r. w I LO im. S.Sempołowskiej po raz kolejny organizowane było XIV Spotkanie z Fizyką dla uczniów szkół gimnazjalnych naszego powiatu i okolic. Z naszej szkoły czworo uczniów klas licealnych wzięło udział w konkursie na "Zabawkę fizyczną" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie Ci prezentowali swoje zabawki 19 marca br. w I LO i zdobywając II miejsce w konkursie. Zwycięzcy to: Karolina Kaduk i Małgorzata Zyzik z klasy II LO,które przygotowały zabawkę "PERYSKOP", oraz Daria Wiśniewska i Michał Andrzejewski z klasy I LO,którzy zaprezentowali zabawkę o nazwie "Samochód Flinstonów XXI wieku". Wręczenie nagród odbyło się 14 maja br. w Starostwie Powiatowym.

Reprezentacja SOSW

Czerwiec 2026
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Logowanie