Uwaga
  • Folder nie istnieje lub nie zawiera plików graficznych

    W dniu 12.05.2015 r. w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla zwycięzców ogólnopolskiego konkursu „Telefonem ucz się i odkrywaj świat” z serii konkursów „Edukacja z Panem T.I.K.- iem”.

   Nasz uczeń Artur Morys – Magiera z klasy II A gimnazjum zajął II miejsce. Jego praca konkursowa – projekt okładki zeszytu została wybrana spośród ponad tysiąca innych prac.

   W nagrodę Artur otrzymał tablet i całą torbę innych gadżetów oraz wycieczkę do Oceanarium 3D które znajduje się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

                                                                                                                                                                 Gratulujemy.

 

Artur Marys - Magiera

 

Czerwiec 2026
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Logowanie