Uwaga
  • Folder nie istnieje lub nie zawiera plików graficznych

   Z radością informujemy, że nasza absolwentka

Paula Gotszlich (poetka, rocznik 1992)
została laureatką tegorocznej
Nagrody im. Andrzeja Krzyckiego.

Zwyciężczyni literackiego konkursu była uczennicą naszego gimnazjum i liceum w latach 2005-2011, Studiowała filologię angielską w WSB w Dąbrowie Górniczej, obecnie jest na piątym roku polonistyki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Pauli serdecznie gratulujemy i gorąco życzymy kolejnych sukcesów literackich!

Czerwiec 2026
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Logowanie