Uwaga
  • Folder nie istnieje lub nie zawiera plików graficznych

    Od roku szkolnego 2016/17 w naszej szkole została zorganizowana pracownia krawiecka, w której odbywają się zajęcia w klasach II i III gimnazjum, w ramach zajęć technicznych. Wykonujemy tutaj prace ręczne, ściegami podstawowymi i ozdobnymi. Szyjemy kosmetyczki, torebki, fartuszki, poduszki, ozdoby wykonane na szydełku. Uczymy się podstawowych zasad projektowania odzieży i wykonania wykroju oraz odszycia elementów odzieżowych.
W  końcowym etapie nauki spróbujemy swoich sił w szyciu spódniczek, spodni, bluzek i sukienek.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w pracowni krawieckiej, w sali C 105
oraz do zapoznania się z naszymi pracami

Czerwiec 2026
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Logowanie